305466013413818
Sajūti sevi dabā
Brīvība. Prieks. Paļāvība.
 

Vasaras 2019 piedzīvojumi Ozoliņos

Visiem pilsētas un ikdienas dzīves ritma nogurdinātajiem, piedāvājam pabūt kaut mirkli dabas apskāvienā. Iebrist rasā ar basām kājām, peldēt meža ezerā, skriet pa meža ceļu vai doties pastaigā, un darīt vienkāršus lauku darbus. Kam Tev vienmēr pietrūkst laika? Lasīt grāmatas? Gleznot? Rakstīt? Fotografēt? Vai beidzot ieklausīties sevī un saprast, ko vēlies darīt. Ienāc Ozoliņu Mežu un Pļavu Karaļvalstī un esi te un tagad, lai atgūtu savu dabisko dzīves ritmu un saikni ar savu spēka avotu.

Pieteikties var rakstot [email protected] 

DALĪBAS NOTEIKUMI:

 • Atvēli sev 3 dienas vai vairāk. 
 • Lai baudītu ekrānu detoksikāciju visas glaudāmās ierīces atstāj mājās vai atdod glabāšanā mājas saimniekiem ierodoties.
 • Dalīties piedzīvojomā ar vēl 2-3 cilvēkiem, kuri vēlēsies pavadīt šo pašu periodu. Ja alksti pilnīgas vientulības un klusuma raksti un varbūt varēsim saskaņot laiku tikai Tev.
 • Būt kopā ar mums, iekļauties Ozoliņu dzīves ritmā, un baudīt dabu visā tās krāšņumā.

DZĪVOŠANA:

 • Piedāvājumā ir meža mājiņa ne nu gluži uz vistas kājiņas, bet tuvu tam ir. Var arī palikt teltī. Lielajā mājā ir gan duša gan WC, bet ārā ir arī sirsniņmājiņa parastā un rīta dušas vietā var iet uz ezeriņu. Mājiņu varētu nākties dalīt ar 1-2 citiem piedzīvojumam gatavam dalībniekam. Var dzīvot teltī.
 • Ēdienu gatavojam un ēdam visi kopā. Ja ir kādas īpašas vēlmes lūgums par to pateikt vai ņemt līdz savu pārtiku.

PIEDĀVĀJUMĀ:

 • Darba meditācija – piedalies eko tēju radīšanā, augu vākšana un sagatavošana žāvēšanai ir gan mediatīvs gan ļoti aromātisks process, kura rezultātu vari baudīt uzreiz.
 • Eko fitness – augi ir arī jāstāda, jāravē un visādi citādi jāaprūpē.
 • Pastaigas tik tuvas vai tālas cik ir pārliecība, ka atradīsi ceļu atpakaļ.
 • Izbraucieni ar riteni pa Vidzemes pauguriem ir izaicinājums sportiskajām spējām.
 • Rīta skrējiens un pelde meža ezerā, ļoti rekomendējama rīta prakse.
 • Būs laiks arī radīšanai: rakstīt, lasīt, gleznot, fotografēt, darboties ar mālu, zīmēt mandalas.
 • Nesteidzīgas sarunas ar visiem sētas tā brīža iemītniekiem baudot pašu vāktu tēju.

IESPĒJAMAIS DIENAS RITMS (kur korekcijas var ieviest gan māte daba gan individuālās vēlmes) 8:00 – Skrējiens, pelde ezerā 9:00 – brokastis 10:00 – darba meditācija, eko-fitness un citi mājas darbi 13:00 – Pusdienas 14:00 – darba meditācija, eko-fitness un citi mājas darbi 17:00- Vakariņas 18:00- laiks savām radošām aktivitātēm Vakara tēja pēc vēlmēm un vajadzības


CILVĒKI SĒTĀ Te vasaras garumā dzīvo Evitas un Mārtiņa ģimene. Mārtiņš ir meža pētnieks un tā sargātājs. Evita vada augu sajūtu darbnīcas un aicina cilvēkus būt dabā, pārliecība, kas radusies līdz ar pievienošanos ģimenes tēju biznesam un aktīvi mācoties dažādus pašizziņas veidus, ķermeņa psiholoģija, tauriņu masāža, dabiskās balss atbrīvošana un mandalu terapija. Viņu bērni ir 15 gadus vecais Miks ļoti sirsnīgs vienpatis ar humora izjūtu, un mazā māksliniece Lote 10 gadi. Dima un Brigita, Ozoliņus par savām mājām nolūkoja 1977.gadā. Tas bija laiks kad mākslinieki meklēja vietas dabā ārpus pilsētas mūriem. Brigita ir dzīves gudrs cilvēks un ir radījusi Lauku tējas, tā ka zin visu par augiem un to vērtīgajām īpašībām un ne tikai to. Vasaras pie mums pavada arī Brigitas māsa māksliniece un kārtības mīle Ināra. Un vēl sētā ik pa laikam ierodas brīvprātīgie palīgi no tuvām un tālām zemēm ar savu pasaules redzējumu. Tāds ir mūsu krāsainais karaļvalsts galms.

DZĪVĀ DABA SĒTĀ Pie mums dzīvo suņi un kaķi. Pie mums satiksiet arī odus un citus sīkus lidojošus objektus, mežā ir arī ērces, un apkārtnē dzīvojas čūskas. Ieteikums lietot tam paredzētos aizsardzības līdzekļus un būt vērīgam. Ar čūskām ir tā visdrīzāk tās nesastapt. Tomēr, ja ļoti vēlas (ļoti baidās) tad noteikti kāda arī atnāks iepazīties.

DALĪBA
Ziedojums 15 EUR par dienu vai pēc katra iespējām un saņemtās vērtības izjūtas.
LĪDZI JĀŅEM
Piedzīvojumam atvērta sirds, drēbes Latvijas neparedzamajai vasarai, guļammaiss, odu līdzekļi, zābaki (gumijas vai tūrisma zābaki), kādi našķi vai kas cits ļoti īpašs bez kā nevar iztikt.