305466013413818

Tēju mandalas rituāls

Ļaujies augu maigajam dziedināšanas spēkam. Augi mums māca ritmiskumu, pāreju, nepieķeršanos, kalpošanu mērķim, kam tie ir doti šeit uz Zemes. Augi ir lieli palīgi ceļā uz veselumu, kas ļauj dzīvot priecīgu, mierpilnu dzīvi. Tāpēc aicinājums ir pieskaries dabai, veido Savu Sajūtu tēju. Piedāvājumā savas tējas radīšana no  tikšanās reizē sastaptiem vai piemeklētiem augiem. Augu meditācija, kuras laikā sajutīsi piedāvātos augus un izvēlēsies pēc sajūtām vispiemērotākos, šim brīdim visvajadzīgakos augus, lai īstenotos nodoms, ar kuru atnāci, veidot savu tēju. Procesu vadīs Evita Lūkina. Evita ir īpašos draugos ar dabu un augiem jau ilgi, bet tā ļoti cieši no 2013.gada ikdienā darbojoties ZS Ozoliņi saimniecībā ar Lauku tējām no sēkliņas, saknītes līdz tējpaciņai veikala plauktā. 

Tikšanās ilgums individuāli līdz 1h grupai līdz 1,5 h. Vasarā iespēja uzkavēties ilgāk: salasīt augus savām vajadzībām, nopeldēties  meža ezerā, apciemot seno ozolu. 

Vieta:
Līdz maija beigām tikšanās notiek Rīgas tuvumā. Sākot ar jūniju "Annas Ozoliņi", Zaubes pag., Annas. 
Var vienoties par izbraukuma nodarbībām par visu vienojoties individuāli [email protected]

Saņemsi:

  • Savu sajūtu tēju maisījumu. 
  • Apgūto procesu varēsi izmantot, turpmāk veidojot savas sajūtu tējas.
  • Brīdi, kad ļauties augu radītām sajūtām tā, nonākot ciešākā kontaktā ar savu ķermeni.

Par Evitu Lūkinu lasi te

Atsauksmes no tēju darbnīcu dalībniekiem:

Augu meditācija. Miers. Krāsas. Augi. Es. Sevis izzināšana caur augiem. Smarža. Sajušana. Radīšana. Miers. Miers. Miers. Varētu vēl un vēl. Būt. Te. Ar augiem. Paldies par piedzīvojumu."
Viktorija Krone

"Esmu ļoti pateicīga Evitai un tējai par sniegto prieku! Patīkami pārsteidza, ka tiku izvesta ļoti tiešā kontaktā un iepazīstināta ar savām vēlmēm un vajadzībām. No kafijas mīles kļuvu par tējas cienītāju" 
Aija Taratutina

Tēju darbnīcā pie Evitas jau pirmajā mirklī sajutos, kā citā pasaulē. Varbūt tas saistīts ar manu jūtību 🙂. Lai gan pati, kā pirtniece, ar augiem esmu tuva, tomēr Evitas skatījums, pieeja, klātbūtne man atklāja dažus pārsteigumus. "Sadraudzējos" ar dažiem augiem, kuri līdz tam nebija mani. 🙂 Un tas man bija pārsteigums. Un, protams, tikšanās ar Evitu man vēlreiz atgādināja, ka ir jābūt klātesošai un jāļaujas mirkļa izjūtai, jo sevišķi, ja sadarbojos ar Dabu. Paldies!"
Zane Strazdiņa

Iespēja Tēju darbnīcu grupai papildināt ar savas krūzes veidošanu. Sadarbojamies ar keramiķi Aivu Dūrīti-Keišu. Par Aivu Dūrīti-Keišu lasi te 

Svarīgi: 
- ilgums apmēram 2,5h. Katrai daļai atvēlēta 1 stunda ar astīti;
- vietu,saskaņojot laikus,  varam nodrošināt, pasākumam līdz 15 cilvēkiem;
- priekšnoteikums dalībai - radošam darbam atvērta sirds.

Tēju darbnīca + var būt daļa no Tava pasākuma? Sajūti sazinies

Ieguvumi

  • brīdis, kad atļaut sajust sevi un augus.
  • nesteidzīga un patiesa saruna, ar katru no augiem.
  • tēju maisījums, ar kuru atgriezties savā veselumā.
  • apgūts process savas tējas radīšanai, kuru var izmantot arī pats.


Piesakies te

Pirkumu grozs