- Order for at least 50 EUR and claim 10 % discount using code -
Tealove
- Your order will be on its way to you in 3 work days.
- Tea delivered by Omniva within Baltics, other countries by Post of Latvia.
- Should you be willing to cooperate or buy larger amounts of our products please drop us an e-mail: [email protected] or give us a call +371 26428082
Mežapuķu putotais medus – Asā piparmētra
Mežapuķu putotais medus – Asā piparmētra
Pieejams tilpums: 250 g / 150 g
Modrībai, svaigumam un elpai. Šis medus apvieno meža ziedu saldumu ar piparmētras svaigumu un ingvera siltumu, radot atsvaidzinošu un reizē sildošu sajūtu katrā karotītē.
Sastāvā tikai dabiskais:
95% savvaļas ziedu medus, 5% piparmētra un ingvers – ideāls līdzsvars starp maigu medu un spēcīgām, dziedinošām sastāvdaļām.
Putotā tekstūra ir gaisīga, bet garša – salds ar piparmētras dzestrumu un ingvera asumu, kas tonizē un iepriecina maņas.
🌿 Lieliski sader:
– rīta tējai, citronūdenim vai karstajam dzērienam
– pie grauzdiņiem vai kā garšas akcents desertiem
– pa karotītei – svaigumam un imunitātei ikdienā
Meža ziedu medus pamats – ar avenēm, meža zemenītēm, pīlādžiem un citiem Latvijas savvaļas ziediem – piešķir šim medum dzintarainu krāsu un bagātīgu garšu buķeti.
Lieliska dāvana tiem, kuriem patīk svaigums, modrība un labsajūta dabīgā veidā – īpaši rudens un ziemas sezonā, kad gribas vairāk siltuma un elpas brīvības.
Ievākts Latvijas mežos un mežmalās – vietējās bišu dravās, kur bites ievāc ziedputekšņus no neskartas dabas.
Ievākts Latvijā
Piezīme:
Putotais medus var atšķirties pēc krāsas un konsistences, jo tas ir dzīvs, dabīgs produkts.
Vienmēr nemainīgs: kvalitatīvas sastāvdaļas, rūpīgi izstrādāta recepte un mīlestība, ar kuru tas radīts.